Новини з 1996 року

Засудили чоловіка, який протягом місяця скоїв серію крадіжок у Кременчуці

Валерія Макряшина 25 вересня 2018 10:30 937 0

Іспитовий строк - 1 рік і 6 місяців отримав громадянин за повторне вчинення крадіжки майна з магазину "Сьогодні Аврора". Таке рішення днями ухвалив суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Олександр Гусач.

Із Єдиного державного реєстру судових рішень відомо, що чоловіка 13 серпня вже було осуджено за аналогічне правопорушення. Тоді громадянин відбувся штрафом у розмірі 850 гривень. 

Згідно з протоколом обвинувачення, 30 липня 2018 року, о 12.50, чоловік, перебуваючи в приміщенні магазину «Сьогодні Аврора», що знаходиться по проспекту Свободи, 47, діючи умисно, таємно, повторно, з корисливих мотивів, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, викрав з прилавка вказаного магазину  музичну колонку-динамік з блютузом «Mega Bass/A278/30994», вартістю 205 гривень.

Поклавши музичну колонку під свою футболку, чоловік вийшов з приміщення магазину, не розрахувавшись за товар, викраденим розпорядився на власний розсуд.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, 2 серпня, о 18.42, громадянин, перебуваючи в приміщенні магазину «Сьогодні Аврора», що знаходиться по вул. Європейській, 66/13, діючи умисно, таємно, повторно, з корисливих мотивів викрав з прилавка: 

- 2 набори інструментів на блістері, вартістю 59 гривень кожен, загальною вартістю 118 гривень;

- Молоток слюсарний металевий з гумовою ручкою, вартістю 26 гривень;

- 2 набори ручних інструментів (40 предметів), вартістю 139 гривень кожен, загальною вартістю 278 гривень;

- Набір ручних інструментів (40 предметів), вартістю 129 гривень;

- Годинник настінний смайл квадратний, вартістю 54 гривні;

- Сумку чоловічу, вартістю 225 гривень;

Поклавши увесь товар у свій пакет, чоловік вийшов з приміщення магазину, не розрахувавшись за товар, викраденим розпорядився на власний розсуд, завдавши магазину матеріального збитку на суму 830 грн.

Крім цього, 5 серпня, об 11.02, чоловік, повторно прийшовши в магазин «Сьогодні Аврора», що за адресою: вул. Європейська, 66/13, з прилавків вказаного магазину зібрав такий товар:

- 2 фарби аерозольні чорні глянцеві, вартістю 49 гривень кожна, загальною вартістю 98 гривень;

- 2 лампи 220 3Вт діод., вартістю 18 гривень кожна, загальною вартістю 36 гривень;

- 2 лампи LED Bellight A60, вартістю 43 гривні кожна, загальною вартістю 86 гривень;

- Ліхтар велосипедний 860, вартістю 55 гривень;

- Чашку скляну "Капучіно" «Big Boss/Big Size», вартістю 36 гривень;

- Прожектор LED TITANIUM 20W, вартістю 139 гривень;

- Навушники Bluetooth бездротові, вартістю 124 гривні.

Поклавши вказаний товар у свій рюкзак на спині, вийшов з приміщення магазину, не розрахувавшись за товар, викраденим розпорядився на власний розсуд, завдавши матеріального збитку магазину на суму 574 грн.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, 12 серпня, о 15.30, чоловік, перебуваючи біля магазину «Маркет Опт», що за адресою: вул. Київська, 60, діючи умисно, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, викрав велосипед Ocean червоно-чорного кольору, вартістю 1700 гривень. Сівши на вказаний велосипед, він поїхав у невідомому напрямку.

Дії чоловіка кваліфіковані за ч. 2 ст. 185 КК України як таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно.

Під час досудового розслідування між прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури й обвинуваченим 30.08.2018 року укладена угода про визнання винуватості. Згідно з угодою, чоловік беззаперечно визнав себе винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень. Сторонами узгоджено, що при затвердженні угоди громадянину буде призначене покарання у вигляді 3 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком.

Суд переконався, що укладення угоди сторонами є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз тощо. Також судом встановлено, що умови угоди не суперечать вимогами Кримінального процесуального Кодексу та Кримінального Кодексу України, інтересам суспільства.

Тож рішенням судді угода між обвинуваченим і прокурором затверджена. Чоловік отримав покарання у вигляді іспитового строку -  1 рік і 6 місяців.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1264 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2261 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2876 0