Новини з 1996 року

Заступнику Мінекономрозвитку здалося: аудитори не побачили "зради" у реконструкції парку "Придніпровський"

Ксенія Омельченко 04 січня 2019 09:30 367 0

Державна аудиторська служба України не виявила порушень у закупівлі "Реконструкція міського парку культури і відпочинку "Придніпровський" у м. Кременчуці» (Коригування).

Як повідомляє громадський активіст Олексій Северин, з посиланням на сайт Prozorro, підставою для здійснення моніторингу стали повідомлення в ЗМІ, що містять відомості про наявність ознаки порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Аби підтвердити чи спростувати інформацію, 23 листопада 2018 було розпочато моніторинг зазначеної закупівлі.

Під час моніторингу аудитори проаналізували річний план комунального виробничого підприємства «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва» на 2018 рік та зміни до нього, а також оголошення про проведення переговорної процедури, протокол засідання тендерного комітету від 23.08.2018 № 59, повідомлення про намір укласти договір, договір підряду від 14.09.2018 № 45 (в частині термінів укладання договору) та звіт про результати проведення процедури закупівлі. 

Як результат, порушень у закупівлі аудитори не виявили.

Та нагадаємо, що перед аудиторською перевіркою вказаною закупівлею цікавилися не тільки ЗМІ, а й Максим Нефьодов, перший заступник міністра економічного розвитку й торгівлі України. У соцмережі Фейсбук він назвав цю закупівлю "Зрадою тижня".

Зважаючи на те, що про порушення у закупівлях журналісти Кременчука виявляють періодично, але ними ніколи не цікавляться аудитори, слід розуміти, що саме допис у Фейсбуці Максима Нефьодова став справжнім приводом для моніторингу.

Так чи інакше, на сьогодні реконструкцію парку "Придніпровський" слід вважати повністю законною, а отже найближчим часом навколо парку з'явиться паркан із 7 воротами, а на його території стане ще більше лавочок та ще менше дерев.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 541 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 810 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 863 0