Новини з 1996 року

Заступник мера Кременчука Ольга Усанова – вже довічний корупціонер?

Олександр Курилов 20 липня 2016 11:25 961 0

Кременчуцьким чиновникам подобається їздити в суди якщо не Кременчука, то Полтави,  де розглядаються рішення Автозаводського суду проти «батьків міста», складені у відповідності до антикорупційних протоколів.

Звідки та любов до корупційних розборів її справ у того ж заступника мера Кременчука Ольги Усанової, на це запитання мають відповісти спеціалісти з медицини та психології…

Це сьогодні у Полтаві черговий раз мав пройти процес щодо заступника мера Кременчука Ольги Усанової та звинувачень щодо неї у порушенні Закону України «Про запобігання корупції», але щось пішло не так.

І відбулося таке.

«Сьогодні, 20 липня 2016 року, черговий раз в Апеляційному суді Полтавської області розглядалася справа щодо порушення, пов'язаного з корупцією віце-мером Кременчука Усановою О.П. Та розгляд справи так і не відбувся, адже у пані Усанової сталося загострення міжхребетної грижі (так повідомив її захисник), і вона, звісно, на лікарняному. Як пояснила суддя Корсун, згідно із законодавством, розгляд справи можливий і без участі особи, яка звинувачується у вчиненні корупційного правопорушення, але ж пані Усанова наполягає на розгляді за її участю. Відводів поки що немає, але пан Ульянов заявив, що, можливо, буде. Потім. Прокурор Романов наполягав на розгляді справи без присутності особи, яка притягується до відповідальності, але суддя вирішила перенести розгляд справи до одужання пані Усанової. Отже, наступне засідання відбудеться 12 вересня, о 10:00.

Від себе хочу зазначити, що "раптові" загострення хвороби дивним чином збігаються із засіданнями судів, але не заважають їй працювати за "дуже насиченим" графіком на посаді ВОСЬМОГО віце-мера з гуманітарних питань», - повідомляє з цього приводу  в соціальних мережах депутат Кременчуцької міськради Оксана Піддубна.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1787 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1869 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1782 0