Новини з 1996 року

Засідатимуть двічі. Завтра – урочисто. Далі – як завжди. Депутати міськради про свою першу сесію

Олександр Курилов 24 листопад 2020 16:00 239 0

Депутати Кременчуцької міської ради своє перше сесійне засідання розпочнуть завтра, 25 листопада. Потім уже 3 грудня - продовження.

Завтрашнє засідання, коли вони прийматимуть присягу, буде проводитися в інтернеті.

А вже в четвер, 3 грудня, коли обиратимуть міськвиконком та голів депутатських комісій, нові депутати міськради зберуться в сесійній залі в будинку мерії, що на площі Перемоги, 2.

У перерві між двома засіданнями буде працювати спеціальна депутатська комісія.

Вона, за словами мера Малецького, працюватиме над рішенням щодо оплати праці. Й слід розуміти, що міський голова, який говорив про комісію та зарплату, в першу чергу думав про свою.

Відповідні рішення – як проводити перше сесійне засідання – прийнято новими депутатами міськради сьогодні після більш ніж годинних дебатів і великої перерви.

У підсумку ж прийнятого рішення – ніхто не програв і ніхто не переміг.

Єдине, що в міського голови Віталія Малецького з’явився додатковий час. Тож тепер мер зможе поміркувати про те, як йому відбитися від вимог нових депутатів міськради, які заявляють про необхідність участі своїх представників у роботі міськвиконкому.

Тож у мера Малецького з’явився ще тиждень для додаткових торгів, у яких головними будуть не швидкі заходи стосовно протидії коронавірусу, ремонту доріг чи робота громадського транспорту.

Все буде простіше – попереду суперечки за посади в міськвиконкомі, а чим усе завершиться, «Програма плюс» читачам повідомить.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 179 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 472 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1576 0