Новини з 1996 року

Засідання конкурсного комітету по пасажирських перевезеннях завершилося скандалом і викликом поліції. ФОТО+ВІДЕО

Віктор Крук 03 серпня 2016 16:17 1014 0

Громадські активісти звинувачують чиновників в упередженості та лобізмі власних інтересів при визначенні переможців конкурсу.

Сьогодні в Кременчуці проходило засідання конкурсного комітету з питань перевезення населення, на якому були визначені перевізники на 6-ти міських маршрутах. У ході засідання комісії між її членами та громадськими активістами, серед яких були й учасники АТО, постійно виникали суперечки, які доходили до образ та штовханини. Причинами непорозуміння стало те, що деякі маршрути були передані перевізникам, які мають багато порушень та не виконали конкурсні умови. На думку громадських активістів, серед таких були ПП «Ямщик» та КАТП-15307, яке не оснастило свої автобуси gps-навігаторами, що було однією з умов конкурсу.

Після того, як члени конкурсного комітету, незважаючи на порушення, проголосували за рішення щодо переможців конкурсу, їх разом з представниками ЗМІ заблокували у залі засідання активісти ВО «Свобода» на чолі з головою місцевого осередку Костянтином Красовським та активістами «АТО-Майдан. Кременчук» Леонідом Харченком. Як передає наш кореспондент Андрій Рубан із заблокованого залу, активісти викликали поліцію і сподіваються, що з її допомогою будуть зафіксовані порушення в ході проведення конкурсу. Трохи пізніше деякі члени комісії змогли покинути залу засідання. Поліція прибула на виклик близько 16.00 і знаходиться поруч із залою. Блокування продовжується. Наш кореспондент Андрій Рубан знаходиться на зв’язку і передає інформацію про розвиток подій.

 

 

Фото та відео: Андрій Рубан

 

 

 

Теги: пасажирські перевезення у Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 578 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 977 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1431 0