Новини з 1996 року

Заручник місцевої політики. Суперсистема діодних світильників на вулиці Шевченка наказала довго жити

Олександр Курилов 08 червня 2016 10:49 750 0

Ліхтарі  на вулицях Кременчука є не лише способом відмивання бюджетних коштів, але й свідком політичних  уподобань місцевих чиновників.  

За цими уподобаннями можна бачити, що на єдиній асфальтованій вулиці на тих же Лашках фахівці «Міськсвітла» вкручують у світильники звичайні лампочки по 150 Вт, а центр міста у нас начебто освітлюють дорогими діодними світильниками.

Гірше, що  в цьому випадку теж освітлення стає заручником уподобань місцевих чиновників.  Сьогодні в списку цих «жертв» - світлодіодні світильники на вулиці Шевченка.

усі вони, що були встановлені два з половиною роки тому, згоріли й погоріли. Про це повідомляють у Фейсбуку кременчужани, які обговорюють тему існування у нашому місті відеоспостереження.

Тож мешканець міста В’ячеслав, розповідає з цього приводу таке.  

«... Я якось тут порушив питання, куди поділися з вул. Шевченка діодні світильники, які поставив Бабаєв. Там зараз стоять звичайні. Деякі активісти з нашого міста зробили запит - їм була дана відповідь, що світильники поламалися й знаходяться в ремонті.  

Ну а віз і нині там - мабуть, уже ремонту не підлягають.

Знаючи історію закупівлі цих ламп, можу сказати, що купили їх дорожче, ніж пропонував Бугайчук (керівник ПАТ «Ампер») , але тому, що він був нелояльний Бабаєву, - у нього, природно, не купили, а взяли в Харкові китайські, дорожче на пару тисяч.

Китайські світильники почали ламатися з перших днів, про що мені відразу сказали представники "Ампера", які пропонували світильники з оригінальними діодами Cree і з власною апаратурою. У мене на роботі стоїть 4 їхні світильники. Справедливості ради, слід  сказати, що в них від перегріву виходило з ладу якийсь реле, і «амперівці» нам по гарантії дуже швидко все усунули. Усі світильники працюють досі. Світлова віддача і спектр просто вражає».

Теги: Кременчуцьке комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1737 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1817 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1735 0