Новини з 1996 року

Зарплату вчителям у Кременчуці будуть виплачувати за рахунок економії на опаленні шкіл

Віктор Крук 26 жовтня 2016 12:40 1002 0

На офіційному веб-сайті Кременчуцької міської ради оприлюднений проект рішення міськвиконкому «Про перерозподіл бюджетних асигнувань освітньої субвенції в галузі «Освіта», затверджених в міському бюджеті м. Кременчука на 2016 рік». Більше 3 млн. грн. освітньої субвенції у Кременчуці перерозподілять з опалення на зарплату вчителям.

Рішення міськвиконкомом буде прийматися з метою «раціонального та повного використання бюджетних коштів освітньої субвенції». Його ще має затвердити міська рада.

Які бюджетні асигнування освітньої субвенції в міському бюджеті 2016 року перерозподілять?

Міська влада хоче зменшити фінансування потреб загальноосвітніх шкіл на опалення на понад 3 млн. грн., оплату електроенергії – на 59 тис. грн., а водопостачання – на 15 тис. грн. Витрати на ці цілі загальноосвітніх шкіл-інтернатів з поглибленим вивченням окремих предметів зменшується на 133, 15 і 5 тис. грн. відповідно. Вечірньої школи – на 12 тис. грн.

Натомість збільшують фінансування загальноосвітніх шкіл по заробітній платі на 2,5 млн. грн. та нарахувань на зарплату на 566 тис. грн. По школі-інтернату це збільшення відповідно на 127 та 27 тис. грн.

Чиновники перерозподіляють бюджетні гроші чи то в очікуванні теплої зими, чи то на зарплату вчителям бюджетних грошей уже не вистачає, і тому будуть її виплачувати за рахунок економії на теплі, електроенергії та воді у навчальних закладах.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 386 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 863 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3370 0