Новини з 1996 року

Зарплати ростуть, як на дріжджах: депутат Калашник і його дружина Пищита за рік заробили майже мільйон

Артем Кузьменко 01 червня 2020 10:55 708 0

Нещодавно кременчуцький місцевий депутат і директор КП “Квартирне управління Кременчуцької міської ради” Олександр Калашник оприлюднив свою декларацію за минулий рік, яку опублікував на сайті Єдиного державного реєстру декларацій.

За 2019 рік чоловік на посаді директора комунального підприємства заробив 403 905 гривень — в середньому по 33 658 гривень щомісяця.

Немало, але все одно не дотягує до тієї суми, якою поповнила сімейний бюджет дружина посадовця — керівниця апарату міського голови Світлана Пищита, майно та статки якої він також вказав у декларації.

Вона щомісяця приносила додому майже по 10 мінімальних зарплат (в середньому 44 331 гривню), і таким чином обігнала свого чоловіка — заробила за рік 531 981 гривню.

Обоє працюють на тих самих посадах, що й у 2018 році, але їхні зарплати зросли майже в півтора раза. За 2018 рік депутат заробив 290 578 гривень, а чиновниця — 358 985 гривень.

Причина росту зарплати пана Олександра залишається загадкою, а от що стосується пані Світлани, то тут можна подумати, що вона давно знає мера, адже вони обоє проявляли активність у Молодіжному парламенті. Лише нещодавно вона розповідала, як молодь із цього ж парламенту роздавала пенсіонерам спонсорські продуктові набори.

 

Читайте також:

Чиновниця Світлана Пищита заробляє більше, ніж її чоловік — депутат міськради Олександр Калашник 

Не вистачило реклами? Як сьогодні кременчуцькі чиновники піаряться на пандемії коронавірусу 

 

Що стосується готівки, то тут сім’ї точно не доводиться зводити кінці з кінцями. На двох про всяк випадок у них є 300 тисяч гривень, 16 тисяч доларів і 4 тисячі євро.

Незрозуміло, навіщо з такими статками брати кредити в фінансових установах, але таким чином Світлана Пищита збільшила чи то свій бюджет, чи то сімейний, на 286 тисяч гривень. І поступово віддає ці борги вже п’ятий рік.

Нерухомого майна та інших матеріальних цінностей, які необхідно декларувати через свою високу вартість, у чиновників в минулому році не додалося.

Жінка має стовідсоткове право власності на квартиру площею 77,9 квадратних метрів. Також у розпорядженні сім’ї знаходиться гараж загальною площею 24 квадратних метри.

Олександр Калашник ще з 2009 року катається на KIA Cerato 1.6 2008 року випуску. Ще тоді автомобіль коштував 106 тисяч гривень. Його дружина за кермо Ford Fiesta 2007 року випуску вперше сіла у 2013 році. Вартість машини — 55 тисяч гривень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 185 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 621 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 477 0