Новини з 1996 року

Запитуємо читачів. За що саме нашого міського голову Малецького обирають людиною року 2017?

Олександр Курилов 21 січня 2018 12:30 580 0

За 440 чи 450 років існування Кременчука така подія в житті нашого міста вперше.

Нашого мера Віталія Малецького, й про це «Програма плюс» повідомляла, номіновано на звання "Людина року 2017". Як усе відбуватиметься - покажуть у телевізорі в березні.

І такого раніше, аби мерів Кременчука, які десятиріччями працювали в місті, досягали результатів і їх називали кращими, - не було.

Однак відзначення Віталія Олексійовича, який керує Кременчуком лише два роки, – це величезний прогрес та успіх. Зокрема, успіх тих, хто домовився про включення його прізвища в перелік лауреатів.

Редакція, зрозуміло, вболіває за нашого мера й бажає йому перемоги в змаганні за звання кращого мера, в якій також беруть участь градоначальники Чернігова та Борисполя.

Але в цій справі для репортера одне залишається незрозумілим.

За що саме наш мер стає людиною року й що такого сталося в Кременчуці надзвичайного у 2017-у, що до нашого міського голови йде таке всесвітнє визнання?

Версій же з минулорічних подій у самого автора не так багато.

У Кременчуці минулого року нічого такого грандіозного не відбувалося.

Навіть капітального ремонту доріг, крім частини однієї вулиці, не було.

Виняток – Новорічна ялинка, на яку стягли всі міські гірлянди й фото якої перемогло.

Решта ж – усе прозаїчніше.

Тарифи в Кременчуці на транспорт, ексвитрати, тепло… є першими в Україні, а заробітна плата жителів як була на 8-му місці в Полтавській області, такою й залишається.

Інше, що теж не змінилося, – це наша екологія, що була і є на жахливому рівні, й про це сам мер щотижня згадує на нарадах у мерії.

Є те, що Віталій Малецький ніколи  не згадує, – це жахлива якість питної води в квартирах і відсутність у третини мешканців Кременчука централізованої каналізації.

У нас – традиційні проблеми з перевезеннями пасажирів громадським транспортом, які були позавчора, вчора й будуть завтра.

Однак усе це не предмет гордості, але навпаки.

Звідси й запитання: що саме не розуміють репортери «Програми плюс», а в даному випадку автор цього повідомлення?

Бо, з одного боку, так вважалося в старі часи, щоб завоювати перше місце, крім хабарів, які були завжди, потрібен конкретний результат і слід бути кращим за всіх. Таке діє й сьогодні у світі, зокрема в спорті, освіті...

Та в житті мерів, мабуть, інші правила.

Ось наші колеги з міських ЗМІ пишуть, що таке звання Віталій Малецький отримав услід за Новорічною ялинкою. І, можливо, вони праві.

Однак колективна мудрість у цій справі – краще рішення. Тож запитання до читачів одне: за що саме нашого міського голову номіновано на звання «Людина року 2017»? Якою є правильна відповідь, хто й що думає з цього приводу?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись