Новини з 1996 року

Запитай у міських чиновників. Хто написав скаргу до Генпрокуратури про наші хабарі ?

Олександр Курилов 29 березня 2016 17:54 859 0

Генеральна прокуратура України закриє звернення без розгляду, спрямоване проти колишнього заступника міського голови Кременчука  Андрія Погрібного.

Саме звернення, яке направлено у Генпрокуратуру України, стосується історії приватизації кімнат у гуртожитках Кременчука в часи колишнього мера міста О.Бабаєва та кримінальних справ, які було порушено за фактами  стягнення хабарів з мешканців міста за цю приватизацію.

За тим, що відомо, мова у зверненні  про те, що тодішня міліція, представники якої нині працюють як не в Полтаві, так у Крюківському районі, погано розслідувала справу з хабарництвом у мерії Кременчука, прикладів якого нарахували всього-на всього зо три десятки.

Насправді, за написаним у таємному листі, таких випадків хабарництва під час приватизації кімнат у гуртожитках обраховували сотнями й гроші в кишені "батьків" нашого міста  лилися річкою.

Про що слід додати – заява про погане розслідування хабарництва у Кременчуці не буде розглянута.

Причина – лист, який направлено в Генеральну прокуратуру, підписано невідомими авторами, а не громадськими активістами нашого міста, від імені яких оприлюднено звернення.

Натомість самі активісти повідомили в Генпрокуратуру, що не писали такого звернення й подробиць та деталей процесу хабарництва у Кременчуці, яке стало у міськвиконкомі головним і вирішальним, – не знають.  

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 515 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 647 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1138 0