Новини з 1996 року

Занадто дороге задоволення: Кременчук може залишитися без футболу

Ксенія Омельченко 11 березня 2018 13:35 1469 0

Про важку долю футбольних стадіонів Кременчука на своїй сторінці у Фейсбуку вкотре нагадала прес-служба МФК «Кремінь».

Як зазначається у повідомленні, ще перед Новим роком на звіті перед територіальною громадою мер Віталій Малецький пообіцяв не лише підтримати команду МФК «Кремінь», а й розпочати реконструкцію стадіону «Кредмаш» уже в перші місяці 2018 року.

- Проект розроблено й він отримав схвальні оцінки в Києві керівників інфраструктури. Проект уже фактично на виході і вже з перших місяців 2018 року ми почнемо там будівельні роботи, - переконував у грудні міський голова.

Та виявляється, на жодну роботу грошей з міського бюджету цього разу не було передбачено. Єдині витрати, які передбачені міським бюджетом 2018, "покриють" лише завершення проектно-кошторисної документації реконструкції стадіону "Кредмаш". Варто зазначити, що й ця документація готується вже близько року.

За цей час МФК «Кремінь» підвищився у класі й після довготривалих перемовин отримав можливість грати на стадіоні «Кремінь-Арена» зі штучним покриттям з відстрочкою на один сезон.

Та радіти, здається, немає чому. Адже якщо кременчуцькій команді таки вдасться домовитися з ФФУ та ПФЛ продовжити ще на 1 рік можливість грати на штучному полі, покриття  «Кремінь-Арени», якому вже 8 років, необхідно буде замінити.

Коштуватиме така заміна, за оцінками МФК "Кремінь", близько 5 млн грн. Звісно, цих коштів у бюджеті не передбачено. І це при тому, що роботи на стадіоні «Кредмаш» навіть не розпочинали, а інших стадіонів у «Кременя» немає.

Зрештою, як зазначають у прес-службі, якщо кременчужани залишаться у Першій лізі, а жодні зміни у футбольній сфері міста не розпочнуться, «Кремінь» буде змушений шукати собі інший стадіон.

Читайте також: Перші проблеми МФК "Кремінь" у Першій Лізі

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись