Новини з 1996 року

ЗАМІСТЬ ЯРОША – ПОРИЦЬКИЙ. ЗАМІСТЬ МУЗИКИ – «БУДІВЕЛЬНИК» ГАЛАТА. У мерії почалися кадрові перестановки

Олександр Курилов 26 жовтня 2015 21:48 1536 0

Заступник міського голови Кременчука з будівництва Геннадій Музика та заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Ярош сьогодні написали заяви на звільнення з роботи за власним бажанням.

Причина – обидва вирішили більше не працювати в новій команді, де міським головою буде нинішній перший віце-мер Віктор Калашник. (Очікується, що саме він, а не переможець виборів Віталій Малецький, стане мером 15 листопада. – Авт.)

Про такі кадрові зміни серед наших чиновників «Програмі плюс» розповіли у міському виконавчому комітеті.

За тим, що відомо редакції, Сергій Ярош увже писав одного разу заяву на звільнення, але через спротив депутатів міськради минулого скликання відізвав свою заяву та залишився працювати у міськвиконкомі.

Тож очікується, що на місце заступника міського голови з питань ЖКГ, вочевидь, нові градоначальники запросять представника Опозиційного блоку Миколу Порицького.

Таким кроком – запрошенням представника опозиції в команду - майбутній мер Віктор Калашник спробує скласти коаліцію, аби можна було без проблем вирішувати питання міського життя.

Щодо другої вакантної посади – заступника міського голови з будівництва, то, вочевидь, мова піде про представника скандальної партії «Патріот» Сергія Галату, якому нова команда мерії (як на репортера) зобов’язана вирішенням найбільш скандальних питань у минулій агітації.

Втім не виключено, що на цю посаду майбутній мер Віктор Калашник запросить когось із наближених до себе будівельників, зокрема тих, хто за бюджетні кошти робив ремонти в дошкільних закладах та міських лікарнях.

На завершення слід сказати, що в мерії є ще дві вакантніпосади, які, на загальну думку, знову посядуть Олександр Головач – керівник апарату міського голови та Андрій Погрібний – перший заступник міського голови.

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись