Новини з 1996 року

Замість "кулака влади" у сквері Бабаєва встановлять меморіал Героям Небесної сотні. ФОТО+ВІДЕОтрансляція

Андрій Михайленко 19 травня 2017 09:30 3710 0

У міськвиконкомі сьогодні презентували ескізи ймовірних варіантів меморіального увічнення пам'яті Героїв Небесної сотні - кременчужанам з цього приводу запропонували надавати свої пропозиції та зауваження.

Cьогодні, 18 травня, в мерії відбулося засідання комісії, яка розглядала проекти, що надійшли в 2-му турі відкритого конкурсу на визначення проекту меморіальної форми для увічнення пам'яті учасників, загиблих (померлих) учасників АТО та Революції Гідності.

На засіданні були присутні секретар міськради Юрій Гриценко, головинй архітектор міста Олександра Волощенко, представники громади міста, художники, ковалі, батьки воїнів-захисників, що загинули під час АТО та власне самі учасники АТО.

На комісії було вирішено встановити меморіальні форми учасникам Революції Гідності та учасникам АТО окремо. При цьому було прийнято рішення про місця їх розташування:

- учасникам Революції Гідності - в сквері імені Олега Бабаєва (поряд з місцем зборів учасників кременчуцького Майдану: на місці нинішнього "Кулака влади"),

 

"Кулак влади"

 

- учасникам АТО - в Ювілейному парку, де нині закладено пам'ятний знак учасникам АТО.

На засіданні було представлено ймовірні варіанти увічнення пам'яті АТОвців. Але жоден варіант ані АТОвців, ані батьків загиблих воїнів не влаштував - було прийнято рішення продовжити термін подання проектів ще на три місяці.

 

Можливі три (всього - 6) варіанти монументів - усі мають бути виготовлені ковалями

 

Читайте також: На Електростанції "компанію" графіті, що присвячене Кобзарю, має скласти художня композиція "Погляд"

Кременчуцьким художником Сергієм Брильовим (автор-виконавець графітті Кобзаря на Електростанції) було представлено проект пам'ятника Героям Небесної сотні з деякими змінами (головне фото до статті - Ред.).

Даний проект було обговорено серед кременчуцьких майданівців (Леонід Харченко, Сергій Полюхович, Валентина Трофименко, художник Володимир Маньков).

Проект Брильова було схвалено та запроновано протягом місяця представити проект комплексу пам'ятника разом зі стендами світлин Героїв Небесної сотні в розробці Оксани Бойко з врахуваннями їх  вищевказаного місця розташування.

.

 

 

Теги: Історія КременчукаРезонанс КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1556 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1634 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1553 0