Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Замість поминок буде бенкет. Як на Полтавщині медики змусили одну родину "копати яму" живій людині

Валерія Макряшина 30 вересня 2019 12:15 2103 0

Про історію, яка могла трапитися лише в якійсь іноземній комедії чорного гумору, розповіла в соцмережі Facebook, у групі "Підслухано в Лубнах", користувачка з ніком Anya Anya.

Жінка пише про неймовірну історію, яка сталася в хірургії Лубенської Центральної районної лікарні. За словами громадянки, 28 вересня її батькові зробили операцію - видаляли виразку. Спочатку із чоловіком усе було добре, але потім його раптово перевели до реанімаційного відділення. Вже близько 17:30 рідним зателефонували й повідомили, що чоловік помер, його тіло забрали в морг, а розтин проведуть лише в понеділок.

Рідні померлого потелефонували всім знайомим та родичам, розповіли, що батько помер і в понеділок буде похорон. Встигли навіть купити все необхідне в ритуальній службі, замовили там послуги й навіть оплатили їх.

І ось сюрприз. Телефонують їм у неділю, 29 вересня, з лікарні, мовляв, вибачте, сталася помилочка. Медики пояснили, що насправді батько живий і отямився після наркозу.

Як пише авторка посту, помилка сталася через те, що в її батька та його сусіда по палаті – літнього дідуся – були однакові прізвища. 88-річний дідусь помер, а про смерть помилково повідомили рідним 50-річного чоловіка.

У дописі жінка обурюється тим, що медики не подивилися навіть даних у історії хвороб пацієнтів. Наприкінці жінка бажає всім здоров'я, а лікарям - перевіряти інформацію, перш ніж змушувати копати яму живій людині...

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1215 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1940 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1671 0