Новини з 1996 року

Замість квитанцій – код. Кременчужанам буде легше підтвердити сплату основних держпослуг

Катерина Синьова 14 лютого 2020 09:25 450 0

Державна міграційна служба України долучилася до реалізації експериментального проєкту Уряду щодо спрощення процесу перевірки факту оплати адміністративних та інших послуг з використанням програмного продукту «Check».

Про це повідомляє на своєму сайті Державна міграційна служба України.

У рамках реалізації експерименту громадяни України, які звернулися до підрозділів Міграційної служби, ЦНАП (Центрів надання адміністративних послуг) чи Центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» для оформлення ID-картки або закордонного паспорта, матимуть можливість замість надання паперової копії квитанції про сплату адміністративного збору повідомляти лише її код. Перевірка факту здійснення платежу буде проводитись за допомогою програмного продукту  «Check».

 

 

Таким чином, міграційна служба повідомляє, що громадяни для отримання адміністративних послуг ДМС можуть надати до підрозділу ДМС:

  • самостійно роздруковану квитанцію, сформовану в процесі онлайн-оплати послуг під час здійснення запису в електронну чергу;

  • квитанцію, сформовану в процесі оплати послуг через платіжний термінал електронної черги, розміщений у територіальному підрозділі ДМС (у разі його наявності);

  • квитанцію про оплату послуг, видану банком, який самостійно обрала особа;

  • код квитанції про оплату послуг, яку можна перевірити за допомогою програмного продукту «Check».

Наразі за допомогою «Check» можна перевірити квитанції про сплату адміністративного збору, оплачені в банках «Приватбанк», «Монобанк» та «А-банк». Зазначається, що громадяни, які здійснюють оплату адміністративних послуг у інших банківських установах, зможуть скористатися новаціями лише після того, як такі банки буде підключено до програмного продукту «Check».

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 412 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 703 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 873 0