Новини з 1996 року

Замість екологічного діалогу - мордобій тітушок. Так у Кременчуці вирішують сьогодні міські проблеми

Олександр Курилов 20 липня 2016 09:35 1787 0

Мирна акція з перекриття дороги на Молодіжному, яку з шостої ранку проводили активісти групи «За чистий Кременчук» зі своїми вимогами покращення екологічного стану в місті, завершилася жахливим нападом на жінок спеціальної групи «тітушок».

Тож жінок спеціально привезена бригада з півсотні молодиків кидала на асфальт, чоловіків просто били, а все це відбувалося під жахливі крики про допомогу громадян, які вийшли з вимогою наведення ладу в екології Кременчука.

Це – інформація від координатора групи «За чистий Кременчук» Анни Бутової щодо дій групи сьогодні.

Отже, перекриття дороги на Молодіжному, яка веде до підприємств Північного промислового вузла, як і розповідали активісти, відбулося з 6-00. Для такого громадяни просто  почали ходити по пішохідному переходу, що неподалік зупинки тролейбуса. Очікувалося, що акція триватиме 3 години й за цей час учасники пікетування дійдуть згоди з керівниками підприємств.

Втім замість діалогу й мера Кременчука Віталія Малецького до протестуючих прийшли тітушки, які цілеспрямованою колоною почали відтісняти борців за екологію з дороги. Настрої у прибульців, а мова йде про охорону ПАТ «Укртатнафта», були агресивними. Чоловіки зауважували, що жінки, які вдалися до протесту, заважають людям їхати на роботу, й почалися зіткнення.

Втім сили були нерівними й, звісно, учасників групи «За чистий Кременчук» відтіснили з дороги.

«Було реально страшно. Жінки падали від штовханини, у чоловіків, які нас підтримали, – розбиті обличчя», - говорить про наслідки діалогу організатор екологічної групи Анна Бутова.

Про що слід додати - через такий тітушковий тиск акція завершилася достроково. Активісти в свою чергу ведуть розмови з керівником профспілки ПАТ «Укртатнафта» й депутатом облради Василем Хоменком.

Одне з питань, яке обговорюють, – це «ініціатива» представників охорони нафтопереробного заводу, які показали, що замість спокійного діалогу з громадянами можуть лише займатися мордобоєм і більш нічим. На інше, здається, тут розуму просто не вистачає.

Теги: 2793

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 578 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 977 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1431 0