Новини з 1996 року

Замість дітей табір "Зоряний" годуватиме пенсіонерів-шанувальників Малецького. Збори перед виборами?

Валерія Макряшина 07 серпня 2020 14:25 1752 0

І хоч дітей позаміський оздоровчий табір "Зоряний" у цьому році прийняти не встигне через коронавірусний карантин, їжа, замовлена керівництвом закладу раніше, не пропаде.

Тож кого збирається годувати в цьому році заклад "Зоряний", якщо не дітлахів-відпочивальників?

Як стало відомо "Програмі Плюс" від наших читачів з Третього Занасипу, позаміський заклад, у рамках спеціального тренінгу чи семінару, відчинить свої двері на декілька днів заслуженим відпочивальникам-пенсіонерам із так званої сітки мера Кременчука Віталія Малецького.

Їх будуть декілька днів годувати, звісно, за рахунок міського бюджету і годуватимуть, відповідно до закупівель, оприлюднених на сайті Prozorro, не ікрою червоною чи чорною, не мідіями з салатом із лосося, а звичною для більшості пенсіонерів їжею — макаронами, манкою й рибними консервами.

Саме це і не тільки у великій кількості придбало керівництво позаміського табору "Зоряний", бо голодні пенсіонери - це злі пенсіонери й, звісно, їх у такому стані не зацікавити розповідями про добрі справи нашого мера, які охайно "прикриють" під офіційний захід — семінар на загальну тему, мовляв, що таке вибори.

Також повідомляється, що за шпроти, оселедець, манку, мінеральну воду і навіть насіння соняшникове (якщо, не дай Боже, стане нудно) табір "Зоряний" загалом витратить понад 200 тисяч гривень. Лише на оселедець витратять майже 50 тисяч гривень.

Й слід так розуміти, що на спеціальному семінарі агітаторів нашого мера пенсіонери голодувати не будуть.

Ось стільки напевно, коштують голоси людей на майбутніх виборах, але ніхто з присутніх на заході кременчужан про це навіть не подумає.

Бо для них це буде щось на кшталт подарунка долі від Малецького, що їх, таких поважних, і відвезуть на позаміський "курорт", і шпротами нагодують.

І за все це вони подякують, на жаль, не родичам, частина податків яких іде на все це дійство, а владі, і особисто лідеру їх неофіційної команди - Малецькому, який звик, на жаль, піаритися на всьому, що халявне і що не потребує особливих зусиль. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись