Новини з 1996 року

Замість Авакова поліцію в Кременчуці презентував головний полісмен України Олександр Фацевич. ВІДЕО.ФОТО

Андрій Михайленко 21 вересня 2015 17:42 1799 0

Начальник поліції запросив усіх молодих людей (на службу в поліцію.- Ред.), котрі хочуть змінити державу, починаючи з Кременчука. Пан Фацевич відмітив високий інтерес кременчужан до служби у створюваній поліції.

"Уже подано близько 900 заявок. Це дуже багато. Це своєрідний рекорд", - прокоментував він цифри за поданими сьогодні в Кременчуйці заявами.

"Зараз Кременчук та Черкаси. Ось Ви зараз змагаєтесь за кількістю заявок. Чим більше буде заявок, тим якіснішим буде відбір", - Фацевичем було відмічено залежність якості нової поліції від кількості поданих заяв.

Було висловлено сподівання, що в Кременчуці люди так само будуть довіряти поліції Кременчука, як зараз довіряють полісменам у Києві.

"У кінці лютого (2015 року.  - Ред.) всі очікуйте. Хлопці вийдуть на вулицю й будуть Вам допомагати",  - окреслено головним полісменом приблизний час початку роботи поліції в Кременчуці.

Слід вказати, що, крім Фацевича, від МВС України до Кременчука також завітала заступник міністра Хатія Деканоідзе. Також були присутніми губернатор області  Валерій Головко та начальник міліції Полтавщини Олег Бех.

Усіма гостями було оглянуто роботу по прийому заяв на службу в поліцію, яка проводиться на другому поверсі Міського Палацу культури.

 

 

 

 

 

 

 

Теги: РеформаПоліція КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1201 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2200 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2816 0