Новини з 1996 року

Замість асфальту - "пюре". Кременчуцькі автошляхи страждають від вантажівок ще з радянських часів

Валерія Макряшина 11 вересня 2019 16:00 260 0

Дороги в Кременчуці не підлягають навантаженню великогабаритного транспорту взагалі. Втім щодня по місту, попри численні заборони, рухаються набиті доверху всім чим тільки можна вантажівки. 

Про це сьогодні, 11 вересня, на засіданні тимчасової комісії з контролю за рухом великовантажного транспорту зазначив начальник управління ЖКГ Кременчука - Іван Москалик. 

За його словами, на жаль, на сьогоднішній день у Кременчуці майже не проводиться капітальний ремонт міських доріг із заміною або облаштуванням нової основи. На даний час ремонт доріг обмежується лише заміною верхнього шару асфальту, який не здатен витримувати великі навантаження.

"Єдиний об'єкт, на якому я постійно наголошую, - це вулиця Академіка Герасимовича та проспект Лесі Українки, які були відремонтовані капітально в період з 2016 по 2019 рік..." - додав І. Москалик. 

Тож таким чином на автомобільних дорогах утворюються колії. Від вантажного транспорту й великого потоку машин деформується дорожнє полотно. У результаті на дорогах з’являються широкі западини з високими краями, й таких дуже багато можна помітити по місту. 

За словами Івана Москалика, вони в управлінні цей процес контролюють і фрезою (напевно, тією, що арештована) чи то компресорами, в залежності від погодних умов, ці "напливи асфальту" періодично знімають.

У підсумку ж начальник управління ЖКГ заявив, що "навантаження з радянських часів на дорожнє полотно не змінилося". 

Серед пропозицій на комісії - обмежити рух вантажівок по Кременчуку до 24 тонн. Дійшли висновку - звернутися спочатку до проектного інституту, щоб дізнатися, в якому стані знаходяться наразі кременчуцькі автомобільні шляхи та як вони надалі витримуватимуть ці "напливи".

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 130 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 831 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 875 0