Новини з 1996 року

Заміжня кременчужанка народила не від свого чоловіка й отримала проблеми з реєстрацією малюка

Валерія Макряшина 18 грудня 2018 15:50 2589 0

Сьогодні, 18 грудня, на засіданні адміністративної комісії було розглянуто протокол, складений на молоду матусю. Згідно з документом, вона більш ніж на 4 місяці прострочила реєстрацію своєї новонародженої дитини.

Як відомо, ситуації з затримкою реєстрації народження дитини бувають різні. Але та причина, яку озвучила молода мати, яка, на відміну від інших, прийшла на засідання, відверто здивувала, адже випадок незвичний. І здалося, що життя в неї -  справжня "санта-барбара", не гірше, ніж у серіалі. 

Виявилося, біологічний батько її дитини зовсім не її законний чоловік. З останнім, як пояснила кременчужанка, вона на межі розлучення, але поки все йде дуже повільно, а тут ще й дитина від іншого. І цей інший категорично проти, аби жінка реєструвала дитину на колишнього, але поки законного (документально) чоловіка.

(Згідно із законодавством, якщо дитина народжена в шлюбі, то за загальним правилом батьком дитини буде записаний законний чоловік).

А законний чоловік у цей час взагалі виїхав куди очі бачать. Після 4 місяців чоловік повернувся й дитина була зареєстрована на нього, попри заборону біологічного батька. 

Члени адміністративної комісії, може б, і зрозуміли жінку, однак закон є закон. За несвоєчасну реєстрацію новонародженої дитини громадянка все ж заплатить штраф - 17 гривень. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2425 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2453 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3690 0