Новини з 1996 року

Залучені до праці та проявлення любові: підлітки з Кременчуцької виховної колонії дбають про тварин

Катерина Синьова 07 липня 2020 17:45 206 0

Учора, 6 липня, для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» провели годину природознавства «Як дбати про тварин».

Про це повідомили на Facebook-сторінці Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань.

Зараз в дружній родині «Живого куточка» проживають нутрії, гусак, півні та кури. Співробітники навчають хлопців самостійно дбати про тварин, щодня годувати та прибирати їх помешкання.

Також спостерігається неабияка зацікавленість підлітків та любов до природи і живого. Постійна присутність тварин дозволяє формувати у молоді відчуття їх необхідності. А систематичні спостереження та доступність до об’єктів сприяють розвитку конкретних уявлень про тварин.

«Залучення підлітків до догляду за мешканцями «Живого куточка» закладає основи дбайливого та відповідального ставлення до живих істот, виховує любов до природи. Крім того, тварини позитивно впливають на емоції хлопців та розвивають їх естетичні відчуття», - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 910 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1718 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 784 0