Новини з 1996 року

Залишилося 5 днів до завершення голосування за громадські проекти

Юлія Билина 26 грудня 2016 11:36 510 0

30 грудня - останній день, коли кременчужани зможуть своїми голосами обрати переможців "Громадського бюджету".

До кінця грудня кременчужани мають змогу висловити своє бачення, які саме об'єкти з благоустрою міста заслуговують на фінансування з міського бюджету. Для цього достатньо зареєструватися в окремому розділі на офіційному сайту міської ради, що має назву "Громадський бюджет".

На відміну від електронних петицій, реєстрація не вимагає підтвердження через ID-банкінг, тож голосування є значно доступнішим. Як видно із запропонованої карти проектів, поданих самими кременчужанами, все місто умовно розділено на 11 секторів. Кожен кременчужанин має змогу підтримати один проект у кожному секторі.  Проекти, за які проголосує більшість, і бутуь реалізовані у наступному році. 

Як видно з результатів голосування, на сьогодні найактивнішими є мешканці району молокозаводу, що відстоюють свої проекти. Далі за активністю підтримки - проекти з району пивзаводу та Молодіжного.

Як відомо, найбільше проектів кременчужани подали стосовно встановлення нових дитячих майданчиків (попри те, що в місті існує окрема програма, яку має впроваджувати УЖКГ), а також освітлення та асфальтування окремих мікрорайонів. Схоже, це є свідченням незадовільної роботи комунальників, адже й на нові майданчики, й на вуличне освітлення, й на облаштування прибудинкових територій кошти з міського бюджету виділяються УЖКГ та спеціалізованим комунальним підриємствам щорічно. Програма ж "Громадського бюджету" з'явилася цьогоріч уперше і мала спонукати громаду до більшої активності стосовно створення комфортного середовища. На кожен проект громадяни можуть витратити до 100 тисяч гривень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 463 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 697 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 721 0