Новини з 1996 року

Залізний мер! Міський голова Кременчука Малецький без відпочинку працює. У відпустці в Європі. Фото

Олександр Курилов 09 серпня 2019 11:15 747 0

Якщо хтось із мешканців Кременчука раніше знав, що під час відпустки у країнах Європи, він ніяк не зможе бути одночасно у місті та займатися буденними справами, то це неправильно.

Насправді, як показує досвід нашого мера Віталія Малецького, можна бути одночасно на пляжі на Середземному морі й у цей час перевіряти капітальні ремонти у школах Кременчука. 

Й про це повідомляє прес-служба міськвиконкому, яка сьогодні, 9 серпня, оприлюднила інформацію, що ось наш міський голова, який нібито працює, побував у школах №26 та №4, де перевірив хід ремонту спортивних залів.

Тож запевнення від міського голови, яке нам передають з курортів Європи, де Віталій Малецький перебуватиме ще тиждень – ремонт у кременчуцьких школах триватиме й надалі.

Єдине, що в цьому питанні незрозуміло – для чого кременчужанам ці повідомлення від відпочиваючого мера?

Й слід також розуміти, що провідна думка цих розповідей одна – люди не повинні вважати, що їх міський голова може відпочивати як людина.

Натомість всі повинні думати, що навіть перебуваючи у відпустці, Віталій Малецький, щодня прилітає до Кременчука з Європи, аби подивитися як у нас справи.

А справи між іншим – не дуже. Бюджет міста не виконується, комунальники не можуть відновити гаряче водопостачання у центрі, в кварталі 278 гейзери води неймовірної сили прориваються з під землі...

На фото - міський голова в ЗОШ №26. Фото як слід зрозуміти - зроблено вчора під час відпустки нашого градоначальника.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 130 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 326 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 471 0