Новини з 1996 року

Залізничники Полтавщини зупинили рух потягів, вимагаючи підвищення зарплати

Ксенія Омельченко 28 грудня 2017 11:50 1390 0

Вільна профспілка машиністів України провела вчора, 27 грудня, попереджувальну акцію протесту з тимчасовою зупинкою потягів.

Акція охопила всю територію України, зокрема й Полтавську область.
 

 

Як зазначають організтори, мета акції - донести до керівництва держави і "Укрзалізниці" необхідність підвищення удвічі зарплати працівникам залізниці, які безпосередньо беруть участь у перевізному процесі. Це локомотивні бригади (машиніст і помічник машиніста), поїздні бригади (провідники), регулювальники швидкості, чергові на станціях, ремонтники тощо.

Протест залізничників не вплинув на рух поїздів, оскільки тривав близько 25 хвилин (з 9:05 до 9:30) і проводився лише на станціях, а не на перегонах. 

Та "Укрзалізниця" відреагувала. На сторінці у Фейсбуці згодом було опубліковано повідомлення про те, що наказом від 22 грудня заплановано підвищення зарплат машиністам і помічникам машиністів майже наполовину. 

 

Проте у профспілці із сумнівом ставляться до цих заяв. Дивуються, звідки з'явилися вказані відсотки, адже в попередніх розрахунках було вказане максимальне підвищення від 30 до 39,2%.

Нарікають і на те, що керівництво "Укрзалізниці" підвищує зарплати лише машиністам і помічникам. А вони вимагали збільшити виплати всім залізничникам - і локомотивній, і ремонтній, і поїзній бригадам.

Як зазначив у прес-релізі Голова профспілки Семен Каріков, проведена акція – попереджувальна. 

Якщо їхні вимоги не буде почуто, вони планують почати страйк. Щоправда, розпочнуть його лише в разі згоди і координації дій з двома іншими залізничними організаціями – Профспілкою залізничників і транспортних будівельників та Вільною профспілкою залізничників України. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1012 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2011 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2628 0