Новини з 1996 року

Закон як карма за діяння. Горе-будівельник Галата віддасть мерії півмільйона гривень

Валерія Макряшина 05 вересня 2019 09:30 950 0

Бізнесмени бізнесменами, але закон і порядок для всіх однаковий, принаймні так повинно бути... 

Екссвободівець, а наразі кременчуцький підприємець Сергій Галата, який має власну фірму "Будмонтажпроект 17" і є наближеним до нашої кременчуцької мерії, бо отримує численні й багатомільйонні замовлення від комунальних підприємств міста на не завжди якісні та довготривалі ремонти, а також на затяжне будівництво, заплатить у бюджет півмільйона гривень. 

Варто також зазначити, що саме він у минулому році без відповідних дозволів взявся екскаватором розкопувати асфальт. Через це без електроенергії в мить залишилися Перша поліклініка, телекомпанія "Візит", станція переливання крові, дошкільні заклади й купа світлофорів. Найбільше при цьому дісталося телекомпанії "Візит", бо були обірвані одразу два високовольтні кабелі телестудії.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, в Крюківському суді відбулося слухання по справі боргу за оренду землі на вулиці Флотській. Так званий ласий шматочок ділянки родини Галати знаходиться по сусідству з ділянкою родини фіолетового нардепа Шаповалова. 

Так ось, із позову, який подала Кременчуцька міськрада на матір горе-будівельника Сергія Галати - Аллу Галату, зрозуміло, що на підставі договору дарування цілісного майнового комплексу водозабірної станції №3847 від 23.11.2015 року мати Галати отримала право власності на цей комплекс по вулиці Флотській.

Але на день подання позовної заяви до суду вона не оформила належні документи в міськраді. Таким чином міськрада не отримала доходу з орендної плати на землю в розмірі 524 456,85 грн. Сама жінка до суду не прийшла, але цей факт не перешкодив задоволенню позову.

Алла Галата заплатить ті півмільйона гривень міськраді, а зверху ще докине 7 тисяч судового збору. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 134 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3845 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 194 0