Новини з 1996 року

Закон про обов'язок погоджувати з СБУ гастролі російських артистів вступив в силу

Валерія Макряшина 16 листопад 2017 09:36 863 0

Закон, який передбачає обов'язок організаторів повідомляти Службі безпеки України за 30 днів про проведення гастрольних заходів за участю артистів країни-агресора вступає в силу 16 листопада. Закон був прийнятий Верховною Радою 5 жовтня, підписаний Президентом Петром Порошенком 7 листопада, опубліковано в офіційній урядовій газеті "Урядовий кур'єр" 15 листопада і набуває чинності з дня, наступного за днем його публікації, тобто сьогодні, 16 листопада.

Згідно з документом, у разі якщо учасником запланованого гастрольного заходу є громадянин країни-агресора, організатор не пізніше ніж за 30 днів до дня проведення заходу подає в СБУ запит на отримання інформації про наявність чи відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі в зазначених гастролях.

При цьому організатор повинен надати СБУ достовірну інформацію про ім'я та прізвище учасника, зазначених у його документі для в'їзду на територію України, а також про використання псевдонімів, участі в творчих колективах, іншу інформацію, яка характеризує його творчу діяльність.

Далі СБУ протягом 10 днів з моменту отримання запиту розглядає і надає організатору гастролей відповідь.

Після отримання відповіді про відсутність законних підстав для недопущення громадянина Росії до участі в зазначених гастролях організатор укладає договір з відповідним гастролером.

При укладанні договору організатор повинен врахувати, що законні підстави для недопущення громадянина країни-агресора до участі в заходах можуть з'явитися після надання СБУ відповіді на відповідний запит.

Крім того, законопроектом регламентовано, що організатор гастрольного заходу, який порушив дані вимоги, несе адміністративно-господарську відповідальність у формі штрафу в розмірі від 50 до 100 мінімальних заробітних плат.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1306 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1978 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2546 0