Новини з 1996 року

Заклади соціальної сфери Кременчука перевірять на доступність для людей з особливими потребами

Ксенія Омельченко 08 червня 2018 14:17 356 0

Заклади соціальної сфери Кременчука перевірять на доступність для людей з особливими потребами. Про це на вчорашньому засіданні комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста зазначив заступник міського голови Дмитро Кравченко.

Заступник мера Кременчука дав доручення керівникам структурних підрозділів виконкому підготувати пропозиції щодо покращення стану доступності в установах соціальної сфери міста. Адже саме над реалізацією цих пропозицій працюватимуть на наступному засіданні комітету «доступності», що має відбутися вже на початку серпня.

До цієї роботи планується залучати й самих кременчужан, зокрема представників громадських організацій, громадських активістів із числа людей з інвалідністю. 

Зауважимо, що створення безперешкодного життєвого середовища в об’єктах нового будівництва є  вимогою  чинного законодавства України. Зокрема штраф за невиконання таких норм на головного інженера проекту накладається у вигляді 2-3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а на проектну організацію – розміром 90 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 169 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 335 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 589 0