Новини з 1996 року

Захист вказував на чергові "ляпи" слідства у справі вбивства Бабаєва

Юлія Билина 11 лютого 2016 16:29 945 0

Відео огляду місця події невідомо куди поділося... Експерт, що виконував експертизи у праві вбивства мера Кременчука, найімовірніше, робив це з простроченою ліцензією. Слідів від куль більше, ніж пострілів...

У Кобеляцькому райсуді продовжується слухання справи про вбивство мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка. Між тим захист директора приватної телекомпанії "Візит" Олександра Мельника знаходить нові "ляпи", що допустили слідчі обласної прокуратури під час розслідування цих резонансних справ.

Зокрема, сьогодні учасники процесу вивчали матеріали, що стосуються загибелі міського голови Кременчука. І тут з'ясувалося кілька дивних обставин. По-перше, в протоколі огляду місця вбивства мера вказано, що велася у фото- і відеозйомка. Однак у матеріалах справи відео відсутнє! (Це не перший документ, що зникає зі справи.)

По-друге, експерти, що виконували ряд експертиз після вбивства мера, ймовірно, не мали права це робити. Бо ліцензійне свідоцтво на право експертної діяльності було прострочене.

В усякому разі через протести захисту Олександра Мельника та за клопотанням прокуратури суд направив запит у бюро судово-медичних експертиз, аби з'ясувати легітимність повноважень експертів.

Дуже багато питань в учасників процесу було й до слідів куль, що були виявлені на місці вбивства Олега Бабаєва.

Свідки чули три постріли, але, на думку колишнього міліціонера Олександра Крижановського, якого нині звинувачують у замовленні цього вбивства, дані протоколів огляду місця подій суперечливі, схоже, слідів виявили більше, ніж куль.

Слухання справи перенесли на наступний понеділок, 15 лютого.

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПолітика КременчукаРезонанс КременчукаВбивство Бабаєва

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 285 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 237 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 406 0