Новини з 1996 року

Заготовлятимуть сіно. ПЕРШИЙ ВІЦЕ-МЕР КРЕМЕНЧУКА ВІКТОР КАЛАШНИК РАДИТЬ ПАРТІЇ «УКРОП» КОСИТИ ТРАВУ

Олександр Курилов 10 вересня 2015 12:43 911 0

Перший заступник міського голови Кременчука Віктор Калашник  рекомендує своїм політичним опонентам на вибори до міської ради – представникам партії «Укроп» та її міському лідеру Оксані Піддубній - косити траву.

Траву ж пропонується викосити на території непрацюючої лікарні «Славутич», де свого часу Віктор Калашник був керівником.

Як відомо, сьогодні цей заклад на вулиці Червона Гірка є власністю ПАТ «Укртатнафта», яка ще три роки тому виставила в Інтернеті оголошення про продаж цього приміщення.

Відповідний монолог на тему: кому й що косити - перший віце-мер Кременчука оприлюднив сьогодні на нараді комунальників у виконкомі.

Передмова до озвученої настанови – доповідь керівника управління благоустрою міськвиконкому  Сергія Гаріфова про боротьбу з карантинними рослинами.

«Я не  буду називати політичну партію, але там є кому косити траву»,- у своїй настанові Віктор Калашник не говорив, що його слова адресовані «Укропу» та його лідеру – пані Піддубній, яку він називає «Ксюша».

Однак натяк вийшов більш ніж прозорий.

Загалом діалоги цих двох міських персонажів цікаві, але цього разу в залі Оксани Піддубної не було й у відповідь до першого віце-мер зі словами «Вітюша» ніхто не звертався.

Про що слід додати – так це власні спостереження. Загалом, як на репортера, якраз на території непрацюючої лікарні «Славутич», яка належить ПАТ «Укртатнафта», ситуація ще не дуже катастрофічна.

А от де вовки вночі в хащах виють – так це поряд з цим закладом.

За триста метрів, на вулиці Лізи Чайкіної стоїть будівля колишнього дошкільного закладу, де нині розташовується комунальне підприємство «Міськсвітло».

Тож виття вовків у рекордних бур’янах якщо й чути, то тільки за цим комунальним підприємством і поруч з засміченою канавою, що має назву річка Сухий Кагамлик.     

    

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 442 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 657 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 677 0