Новини з 1996 року

Загиблому учаснику АТО Миколі Мартинюку відкрито меморіальну дошку

Ксенія Омельченко 17 жовтня 2017 17:01 792 0

Сьогодні на будівлі  загальноосвітньої школи № 17 урочисто відкрито меморіальну дошку загиблому учаснику АТО Миколі Мартинюку.

У заході взяли участь  батьки та рідні загиблого героя, секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко, депутат міської ради Володимир Шибашов,  керівник  департаменту  соціального захисту населення та питань АТО Марина Доценко, учні та педагогічний колектив навчального закладу, учасники АТО та небайдужі кременчужани.
 


 

Микола Мартинюк загинув 5 травня 2015 року під Авдіївкою, підірвавшись на фугасі в БТРі, посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, рішенням Полтавської обласної ради нагороджений відзнакою «За вірність народу України».

Секретар міської ради Юрій Гриценко висловив щирі слова співчуття батькам загиблого героя та подякував їм за виховання справжнього патріота України. Він зазначив, що Кременчук та кременчужани завжди пам’ятатимуть і шануватимуть своїх земляків, які віддали своє життя за нашу державу Україну, її цілісність і незалежність.

Право відкрити меморіальну дошку надали батькам Миколи Мартинюка. 
 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 3004 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3480 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3923 0