Новини з 1996 року

Задовбали! У Кременчуці – політична війна навколо пам’яті наших військових, що загинули в АТО

Олександр Курилов 20 квітня 2018 15:30 600 0

У Кременчуці – величезний конфлікт навколо пам’яті наших мешканців, які загинули в АТО. А суть конфлікту ось у чому.

У парку "Ювілейному" є алея, яку висаджено на честь загиблих в АТО кременчужан-захисників України. Й завтра зранку, о 10-00, там відбудеться встановлення спеціальної дошки з прізвищами загиблих.

Займається цим громадська організація «Сім’ї загиблих Полтавщини» й координаційний центр об’єднань ветеранів  АТО та громадська організація «Наш дім Кременчук» з відомим опонентом нашого мера Віталія Малецького – екс-заступником міського голови Валерієм Медведовським.

Та, як відомо, міський виконавчий комітет Кременчука на чолі з мером Малецьким проти такого встановлення.

А головний противник, який стоїть на сторожі претензій мера, – теж громадський активіст і теж представник громадської організації «АТО Майдан Кременчук» Леонід Харченко.

Тож цікаво було слухати звинувачення з цього приводу від міського голови Малецького, який  сьогодні на апаратній нараді у виконкомі закликав поліцію, аби вона стримувала від встановлення такої дошки з прізвищами загиблих.

Усе це лунало на нараді в міськвиконкомі разом зі звинуваченнями на адресу тих, хто таку меморіальну дошку з прізвищами загиблих встановлюватиме.

Висновок з цього один – у політичній боротьбі, яка сьогодні відбувається в міськвиконкомі, – геть усі зійшли з розуму.

Бо якби не зійшли, то сказали б навпаки: звісно, меморіальну дошку поставити потрібно й встановіть її. Й не стільки дошку, як потрібно ставити великий пам’ятник на честь загиблих кременчужан, які захищали Україну від російської агресії.

«Програма плюс» звертається до мера Малецького із закликом припинити шоу навколо загиблих кременчужан і не заважати громадянам, хоч лівим, хоч правим, і будь-кому вшановувати пам'ять загиблих.

Бо пройде ще 30 років і ваші прізвища, нинішні наші градоначальники, ніхто не згадає. Й усі інші прізвища теж ніхто згадувати не буде.  Але прізвища кременчужан, які захищали Україну, – залишаться.

Тож припиніть, будь ласка, свій цирк. Він нині недоречний і виглядає все це просто паскудно.  

На фото – стела, яку планується встановити й навколо якої у виконкомі підняли війну.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись