Новини з 1996 року

Забудьте про питну воду на верхніх поверхах. Або чому мер Кременчука вимагає підвищення тарифів?

Олександр Курилов 12 грудня 2016 12:13 841 0

Мешканці Кременчука, які живуть у багатоповерхових будинках на верхніх поверхах, страждатимуть від постійних відключень підкачувальних станцій і зникнення води у кранах ще не менше двох тижнів.

Читайте також: Війна без кінця. Апеляційний суд поновив Медведовського на посаді керівника «Кременчукводоканалу»

Причина – борги КП «Кременчукводоканал» в 16 мільйонів гривень перед енергетиками, з якими почнуть розраховуватися лише з наступного тижня.

Відповідну інформацію про те, що сьогодні відключення питної води у багатоповерхівках є постійними, а причина – борги КП «Кременчукводоканал» за електроенергію, оприлюднив міський голова Кременчука Віталій Малецький.

За його словами, саме через це міська влада почне з наступного тижня цілеспрямовано давати гроші комунальному підприємству для погашення таких боргів.

Зразок тут – міськвиконком виділив сьогодні  3,6 мільйона гривень КП «Кременчукводоканал», взятих з краєзавчого музею,  аби погасити за 2016 рік оплату кредитів, які взяли водопостачальники.

Тож наступний транш податків кременчужан, який перерахують, – піде вже в оплату безпосередньої заборгованості за електроенергію КП "Кременчукводоканал".

Читайте також: Гроші Кременчука: КП «Кременчукводоканал» з’їсть кошти краєзнавчого музею - мер Малецький так вирішив

Надалі ж, за словами міського голови Віталія Малецького, він залишається ярим прихильником підвищення тарифів за воду та водовідведення й робить усе можливе, аби таке сталося.

«Вся справа в тому, що діючий тариф не покриває сьогоднішніх витрат підприємства», - зазначив міський голова Кременчука, який, однак, не відповів на запитання «Програми плюс» з цього приводу.

Саме ж запитання звучить так: може, є сенс у такому випадку не підвищувати тарифи за воду, а скоротити витрати комунального підприємства? Зокрема, обмежити  витрати на оплату "Кременчукводоканалом" адвокатів і тих же депутатів міськради, які нині складають рекордну для Кременчука суму - 35 тисяч гривень за надані юридичні послуги щомісячно?

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаКомунальні тарифи

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 50 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 179 0
Саксофон та мінівчені і мудреці: у Кременчуці пройшла виставка скульптора Олексія Леонова. ФОТОрепортаж 142 0