Новини з 1996 року

Заборгованість по платі за землю у Кременчуці перевищила 16 млн. грн

Віктор Крук 06 жовтня 2016 16:15 903 0

У Кременчуці депутати разом з податківцями обговорили питання стягнення боргів по сплаті за землю.

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося спільне засідання постійних депутатських комісії з питань земельних відносин та з питань бюджету з представниками Кременчуцької ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області щодо координації дій та поліпшення ситуації стосовно стягнення заборгованості по сплаті за землю.

Начальник управління земельних ресурсів міськвиконкому Ірина Безверха повідомила, що у 2003 році міська рада придбала спеціальний програмний комплекс для контролю цих платежів і тоді ж було розпочато завантаження цієї програми - туди заносилися всі договори оренди, які діяли на той час. Таким чином у мерії почали контролювати сплату орендної плати за договорами оренди фізичних і юридичних осіб. З січня 2004 року податкова інспекція стала єдиним органом, який здійснює стягнення земельного податку та інших земельних платежів. Міськвиконком вів лише облік сплати за землю, відповідно до діючих договорів. Депутати дали доручення управлінню земельних ресурсів підготувати до наступного засідання інформацію по боржниках за останні п’ять років.

Начальник відділу погашення боргу Кременчуцької ОДПІ Алла Шуба  проінформували про те, що на сьогодні розмір заборгованості по платі за землю складає 16 млн. 787 тис. грн., з яких 14 млн. 719 тис. грн. - це орендна плата, а 1млн. 609 тис. грн. – земельний податок. Із загальної суми заборгованості борг по юридичних особах складає  14 млн. 547 тис. грн., борг фізичних осіб-підприємців -  1млн. 782 тис. грн., а борг громадян - понад 458 тис. грн.

Голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики Олександр  Плескун звернувся  до працівників податкової з проханням підготувати на наступне засідання комісії інформацію, за який період накопичився борг у сумі більш ніж 16 млн. грн. та надати відомості по боржниках за останні 5 років. Крім того, депутатів зацікавило, які заходи вживалися до боржників, щоб відпрацювати спільні дії щодо стягнення з них заборгованості по платі за землю.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 34 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 524 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 998 0