Новини з 1996 року

За зручний потяг до Києва, у Кременчуці – лише один депутат і один чиновник. Це – рекорд!

Олександр Курилов 14 листопад 2016 16:25 957 0

640 мешканців міста підписали петицію на урядовому сайті https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/726 щодо повернення місту нормального у розкладі руху потяга «Кременчук - Київ».

Серед тих, хто підписав, – депутат міськради Руслан Ульянов та заступник міського голови Руслан Шаповалов.

Решта чиновників, починаючи від наймолодшого заступника мера міста Руслана Проценка, вочевидь, не знають, що таке Інтернет і що таке комп’ютер. Тобто знають, але які кнопки слід натискати – не розуміють.  

Про те, що міська влада подумки перебуває разом з мешканцями й повернення нормального розкладу потяга «Кременчук-Київ» теж вітає, але подумки, ЗМІ розповів міський голова Віталій Малецький.

За його словами, він навіть телефонував міському голові Ніжина й привітав його з відкриттям сполучення з Кременчуком (потяг «Кременчук-Київ» тепер їде через Ніжин).

Гірше, що мер Ніжина нашого градоначальника не зрозумів і чомусь інформації, оприлюдненій міським головою Кременчука, не зрадів.

За словами ж самого міського голови нашого міста, чиновники, звісно, до підписів петиції, оприлюдненої на сайті Кабміну, долучаться. Але коли це буде – хтозна.

Поки що ж можна сказати одне – 640 підписів, які сьогодні поставили громадяни для того, аби до кременчужан дослухалися, – це мало.

А раз мало, то розклад потяга до столиці, певно, змінять. Однак через що саме за відсутності реакції мешканців нашого міста їхатиме оновлений «кременчуцько-столичний експрес»: Харків, Херсон чи Полтаву – поки що невідомо.

Теги: Потяг "Кременчук-Київ"

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 987 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1830 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 846 0