Новини з 1996 року

За цей рік кременчужани сплатили вже понад чверть мільярда гривень єдиного соціального внеску

Віктор Крук 17 травня 2016 09:00 550 0

З початку 2016 року платники Кременчуцької ОДПІ сплатили 254 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ).

Про це повідомив заступник начальника Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області  Олег Дубинка. За його словами, лише у квітні сплачено 66 млн. грн.
Кременчуцька ОДПІ звертає увагу, що у 2016 році підприємці на загальній системі оподаткування сплачують ЄСВ з чистого доходу.  Якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному періоді, він має право самостійно визначити базу нарахування. Водночас сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток). Підприємці на єдиному податку сплачують ЄСВ у сумах, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄСВ. При цьому сума ЄСВ також не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.  
Податківець нагадав, що підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 1450 грн. впливає на розрахунок єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Так, з 1 травня 2016 року розмір мінімального страхового внеску становить 319 грн. (1450 грн. х 22%). Відповідно збільшився максимальний розмір нарахованого ЄСВ - з 1 травня він становить 7975 грн. (36250 грн. х 22%).
Також змінилася максимальна величина доходу, на яку потрібно нараховувати ЄСВ. Вона становить 25 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на місяць нарахування доходу. Тож з травня вона складає 36 250 грн. (1450 грн. х 25).

Теги: Кременчуцька ОДПІ ЄСВ

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 436 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 638 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 667 0