Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

За тиждень 1 800 звернень кременчужан з симптомами ГРВІ. Ситуація із захворюваністю йде на спад

Едера Бедьо 04 лютого 2016 10:52 672 0

Ситуація із захворюванням на гострі респіраторні інфекції останнім тижнем іде на спад. Про це повідомляють у Кременчуцькому міськрайонному управління Держсанепідемстанції.

За словами лікаря-епідеміолога Лариси Коровіної, станом на 3 лютого вперше за період погіршення епідемічної ситуації (з 11.01.16.) фактичний показник захворюваності на ГРВІ по місту не досягає епідемічного порога на 9,2%.

За позавчорашній день до медичних закладів з приводу ГРВІ  звернулося 255 мешканців міста, за тиждень – 1800 осіб. У місті лабораторно підтверджений поки що 1 випадок грипу типу А (Н1N1). Серед школярів захворюваність на ГРВІ  не досягає епідемічного порогу на 76,9%.

Санлікарі відзначають, що найбільш ураженою віковою групою серед хворих на ГРВІ є вікова група 30-64 роки. Зокрема, з 255 громадян, які 2 лютого звернулися за медичною допомогою з ознаками ГРВІ,  110 – люди цієї вікової категорії.  

Серед осіб похилого віку реєструється значна кількість захворілих на ГРВІ -  від 5 до 18 осіб щоденно (протягом останнього тижня). Ця вікова категорія є групою підвищеного ризику щодо розвитку ускладнень після перенесених ГРВІ та грипу.

Санепідслужба не виключає другої хвилі підйому захворюваності на ГРВІ в середині або наприкінці лютого, тому вкотре нагадує, що не слід переносити хворобу «на ногах». При появі перших ознак захворювання на ГРВІ, а саме: підвищення температури тіла до 38-39 градусів, болю у м'язах, суглобах, головному болю, нежиті, сухому кашлі - негайно звертайтеся за медичною допомогою!

Тільки лікар може оцінити стан пацієнта й призначити адекватне лікування. У країні та місті постійно збільшується кількість летальних випадків від пневмоній, а це ускладнення грипу та ГРВІ. Більшість таких випадків пов'язані з досить пізнім зверненням за медичною допомогою та приєднанням вторинної бактеріальної інфекції. 

 

 

 

 

 

 

Теги: Життя КременчукаМедицина Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 778 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1465 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1473 0