Новини з 1996 року

За те, щоб наздогнати нардепа Мовчана й запитати про покращення, доведеться заплатити 4000 гривень

Валерія Макряшина 03 липня 2020 12:35 1318 0

У Кременчуцькому виконкомі оголосили великий розпродаж, точніше аукціон у рамках щорічної благодійної акції "Серце до серця", яка передбачає збір коштів на закупівлю кардіологічного обладнання у міський пологовий будинок. 

Що собою являє аукціон?

Протягом місяця кременчужани, які хочуть допомогти дітям, боротимуться за увагу відомих у місті людей, зокрема чиновників і навіть народного депутата Горішніх Плавнів і частини Кременчука, "племінника свого дядька" - Олексія Мовчана.

Ранкову пробіжку з подальшим сніданком у компанії молодого нардепа організатори оцінили в 150 гривень і майже за добу ціна цього "лота" зросла до 4000 гривень. 

І зрозуміло тут одне, що ця пропозиція - платно пробігтися, а потім смачно поїсти ще невідомо за чий кошт, із народним обранцем врятує цьогорічний аукціон, організований чиновниками, бо всі інші лоти оцінені кременчужанами будуть скромненько.

Тим більше, що відомим працівникам виконкому і політичним діячам Кременчука запропонувати містянам по суті нічого і при виборі пропозиції їх фантазія солодко дрімала десь там у кутку. 

Це видно на прикладі "лота" віцемера, що поборов коронавірус, - Дмитра Кравченка, який вкотре пропонує постріляти з вогнепальної зброї. 

І що важливо, вирішив у цьому році не їсти з кременчужанами наш міський голова Віталій Малецький. Його в цьому році людям вирішили не продавати, замінивши його персону молодим народним депутатом Олексієм Мовчаном.

Загалом зазначимо, що ця акція є важливою і, звісно, ніхто не має ніяких претензій до найбільш оплачуваного за кошти бюджету помічника мера міста Малецького - Світлани Пищити, яка є традиційним організатором справ міськвиконкому.

Просто кожен з наших чиновників сьогодні торгує чим може: один - своєю бездіяльністю, про яку розповість, якщо йому заплатять 4 тисячі. Інший - своїм вмінням нічого не робити, але стріляти вміє...  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 285 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 612 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 758 0