Новини з 1996 року

За руїну на площі Перемоги хочуть притягти до відповідальності. Покарають за «патріотизм»?

Олександр Курилов 07 квітня 2016 18:17 389 0

Мешканці Кременчука просять міського голову Віталія Малецького притягти до відповідальності організаторів «демонтажу» постаменту, що на площі Перемоги, на якому раніше стояв пам’ятник Леніну. Сам пам"ятник знімали раніше й досить акуратно.

Така петиція підписується вже другий день на сайті міськвиконкому й кількість тих, хто цю думку підтримує, активно збільшується.

На сьогодні таку вимогу підписали 62 людини з 250, підписи яких потрібні.

Тож прохання громадян таке.

По-перше, руїну на площі Перемоги слід прибрати, а оплатити цю роботу мають ініціатори «демонтажу», які зруйнували все, що можна.

Ще громадяни вважають за необхідне притягти самих «будівельників», які руйнування почали і його покинули, до відповідальності.

Сторінка, де збираються підписи, знаходиться за цією адресою:  https://petition.kremen.gov.ua/petition/show/68

Щодо іншого, то мова вже про перспективи цього звернення.

Зрозуміло, що громадяни його підпишуть і 250 підписів буде зібрано, бо розруха на головній площі міста не подобається нікому.

Втім ніякої відповідальності організаторам руйнування, а їх двоє – представники партії «Патріот» Сергій Савченко та Олег Галата, не буде.

Не буде не через те, що вони обидва подобаються чи не подобаються міському голові Кременчука Малецькому.

Головна причина – майбутні вибори до Верховної Ради й участь у них цих «товаришів».

Останнього разу за тим же «патріотом» Савченком головним було втопити в газеті з назвою «Патріот» усіх конкурентів пана Малецького, який балотувався на посаду мера Кременчука.

На нових виборах до парламенту, а вони можуть бути як завтра,  так і через рік, «патріоти-будівельники» робитимуть те ж саме.

Але в багні наклепів топитимуть уже тих, хто надумає скласти конкуренцію нинішньому нардепу й колишньому представникові фракції Партії регіонів у парламенті Юрію Шаповалову.

За таких умов, зрозуміло, ніхто й нікого до відповідальності не притягатиме. Навпаки – «патріотам» скажуть «спасибі» й «давайте ще».

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись