Новини з 1996 року

За розміщення порнографії на сторінках в «Вконтакті». МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН ВІДБЕРУТЬ І ЗНИЩАТЬ

Олександр Курилов 02 грудня 2015 13:08 966 0

Мешканець нашого міста, який одружений та має неповнолітню дитину, виклав зо три десятки порнографічних фотографій на сторінці у соціальній мережі  “Вконтакті” й за це  буде позбавлений свого телефону. Про таку конфіскацію  йдеться у вироку Автозаводського районного суду м. Кременчука.

Молодий чоловік,  маючи злочинний умисел на незаконне зберігання та розповсюдження фотофайлів порнографічного змісту, завантажив з невстановлених досудовим слідством сайтів мережі Інтернету та розмістив на власній сторінці сайту “Вконтакті” з ім`ям Сергей Сергеев 30 фотофайлів з ознаками порнографії, - говориться у судовому документі.

У ході слідства на сторінці зловмисника було переглянуто фотофайли в загальній кількості 161 штука, які належать користувачу з прізвищем "Сергей Сергеев". З числа оглянутих  30 фото файлів виявлено з ознаками порнографічності, які в присутності понятих було записано на оптичний диск формату СD-R та направлено на мистецтвознавчу експертизу. 

У ході слідства винуватець  визнав свою провину, що стало для нього  пом’якшувальними обставинами . Відповідно до п.2 ст.468 КПК України у кримінальному провадженні була укладена угода між прокурором та  обвинуваченим про визнання винуватості.

Але відповідальності молода людина не уникла та поплатилася, згідно з вироком суду,  “за вчинення злочину, передбаченого ч.1  ст.301 КК України , штрафом у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень. Також  у любителя  порно конфіскували засіб розповсюдження фото порнографічного характеру, а саме мобільний телефон «SAMSUNG» S9300 для подальшого знищення у встановленому діючим законодавством порядку”, – говориться в оприлюдненому вироку  Автозаводського районного суду м. Кременчука.

Андрій Рубан

 

Теги: боротьба з розповсюдженням порнографії

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 140 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 442 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1551 0