Новини з 1996 року

За рік стан дорожнього покриття у Кременчуці значно погіршився. Начальник ЖКГ Москалик про асфальт

Валерія Макряшина 14 березня 2019 16:15 768 0

Поговорити про стан дорожнього покриття в Кременчуці зібралися сьогодні наші чиновники та управлінці. 

14 березня на засіданні постійної депутатської комісії з питань ЖКГ, управління комунальної власностї, енергозбереження, транспорту, зв’язку та ІТ-технологій порушили досить проблемне для містян питання - дорожнє. 

Яма на ямі, асфальт у дірках і тріщинах, обурені водії та незадоволені пішоходи. Все це кременчужани час від часу спостерігають на вулицях міста.

Тож комісія зібралася обговорити стан доріг і прокоментувати поточні ремонти, які виконували наші комунальники на міських дорогах і тротуарах за останній рік. 

Як повідомив начальник міського департаменту ЖКГ Іван Москалик, 25 лютого склали черговий дефектний акт щорічного огляду дорожнього покриття на вулицях і проїжджій частині доріг Кременчука.

Іван Москалик зазначив, що перевірку щорічно проводить спеціальна комісія у складі працівників ШРБУ, патрульних, департаменту ЖКГ тощо.

За словами начальника ЖКГ, згідно з дефектним актом, який склали на початку 2018 року, загальна площа пошкодженого асфальтного покриття в місті Кременчуці складає 482 000 кв. м. Новий акт, який склали наприкінці лютого 2019 року, свідчить про те, що пошкодженого асфальтобетонного покриття стає більше. Наразі - 555 000 кв. м. Динаміка не на користь кременчуцьких управлінців - асфальт руйнується. Це факт. 

Втім не обійшлося на засіданні без традиційної похвали. За словами Івана Москалика, протягом минулого року комунальники в Кременчуці (у рамках поточного ремонту) заасфальтували 153 000 кв. м дорожнього покриття.

Похвалився начальник міського департаменту ЖКГ і реконструкцією системи зливової каналізації до в’їзного знака "Кременчук" на вулиці Академіка Герасимовича та загальним ремонтом тротуарів.

Але проблема залишається. Як запевнили на комісії деякі депутати, справа - в якості, в якості тих же робіт з асфальтування доріг і того матеріалу, яким з горою "засипають" ями. Наприклад, 10 років тому асфальт був інший, кращий, а не такий, як зараз. Це вже не асфальт, а просто пародія, скаржилися депутати. 

У свою чергу Іван Москалик заявив, що Кременчук - не єдине місто в Україні, де така ситуація з дорогами.  За його словами, комунальники працюють, завжди беруться до роботи, якщо дозволяє погода. Щодо суміші (це здебільшого холодний та гарячий асфальт), то вона належної якості. 

Якщо ж погода погана, то працівники ШРБУ проводять "тимчасову ліквідацію ямковості".

Та, дивлячись на той стан доріг, які "тануть" навесні чи не на кожній вулиці Кременчука, здається, що тимчасова ліквідація, тобто поверхова й не остаточна, в нас зроблена всюди. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись