Новини з 1996 року

За продаж шкарпеток кременчужанка отримала штраф. Товар, до речі, також конфіскували

Валерія Макряшина 04 травня 2018 11:12 948 0

27 квітня Крюківський районний суд м. Кременчука на чолі із суддею О. Маханьковим розглянув справу щодо громадянки, на яку в березні цього року патрульні склали протокол за вчинення нею адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 160 КУпАП - торгівля з рук у невстановленому місці.

Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення, 5 березня 2018 року, об 11 годині, в Кременчуці, по вул. Першотравневій, 32 жінка торгувала з рук шкарпетками.

На судове засідання обвинувачена не з'явилася, однак відповідно до матеріалів справи вину визнала.

Отже, оцінюючи наявні письмові матеріали справи й беручи до уваги обставини події та характер правопорушення, пояснення правопорушника, дослідивши всебічно й повно всі обставини справи в сукупності, суд постановив визнати жінку винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею ч.2 ст.160 КпАП України.

На громадянку наклали адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 102 гривні в прибуток держави з конфіскацією предметів торгівлі, а саме шкарпеток у кількості 50 пар. Також горе-продавчиня повинна заплатити на користь держави 352,40 судового збору.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 938 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1766 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 806 0