Новини з 1996 року

За прикладом Полтави. У 2019 році міськвиконком Кременчука оплатить МРТ для 745 хворих на інсульт

Олександр Курилов 21 листопад 2018 12:55 481 0

У 2019 році кременчуцькі чиновники наблизять сучасну медичну діагностику до жителів нашого міста. Зокрема, зроблять доступним для хворих діагностування інсультів за допомогою комп’ютерної томографії в Першій міській лікарні.

Мешканцям обіцяють виконати їхні багаторічні прохання щодо доступності обстежень МРТ, які в нашому місті є платними, на відміну від Полтави, де такі обстеження є як платні (приватні), так і бюджетні.

Це черговий проект рішення наступної сесії Кременчуцької міської ради, яка відбудеться в грудні.

Депутатам міськради пропонується прийняти програму «Стоп, інсульт», у якій головним є як швидке доставлення хворого у відділення неврології Першої міської лікарні, так і сучасна діагностика – МРТ.

Зрозуміло, що рішення буде прийнято, й за тим, що пропонується втілювати в життя наступного року, – міськвиконком оплатить у 2019 році 745 хворим обстеження МРТ.

За тим, що написано в проекті депутатського рішення, – плани депутатів у цьому напрямку є фундаментальними. Зокрема, купити також у 2020 році спіральний комп’ютерний томограф для Першої міської лікарні.

Далі ж слід вітати наших чиновників з прийняттям такого рішення. Й добре, що тут ми відстаємо від сусідньої Полтави, де є все це і навіть більше, лише на три-чотири роки, а не на тридцять.

Слід додати, що міська влада Полтави в цій справі пішла значно далі за кременчуцьких чиновників, де вже давно відкрили нове відділення гострих інсультів.

І було б непогано, якби в Кременчуці для відділення неврології Першої міської лікарні, де ці інсульти лікують, наші чиновники знайшли б нове приміщення (а вони в місті є ) й заодно подумали б про підвищення зарплати медичному персоналу.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись