Новини з 1996 року

За пів року кременчужанин встиг знайти “закладку” біля школи, пограбувати касу і обдурити когось на OLX

Артем Кузьменко 06 серпня 2020 16:30 321 0

Його “слизька” доріжка почалася ще з 2004 року з крадіжки та шахрайства, далі він відбував покарання за численні викрадення чужого майна та грабежі. Не пройшло й року з моменту, коли він востаннє “відкинувся” з місць, де небо в клітинку, як він активно почав порушувати статті Кримінального кодексу України.

31 липня в Автозаводському районному суді Кременчука розглянули кримінальне провадження, яке відкрили проти неодруженого та безробітного чоловіка, який народився в Кременчуці. Його 8 разів притягували до кримінальної відповідальності. Вперше — 6 жовтня 2004 року в цьому ж суді за крадіжку з проникненням в інше житло та шахрайство.

З повним списком судимостей та іншими подробицями можна ознайомитися в повній версії вироку, який опублікували в Єдиному реєстрі судових рішень.

Цього разу кременчужанина судять за порушення ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка з проникненням у приміщення), ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене повторно) і ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів).

Перший злочин, через який чоловік сидить на лаві підсудних, стався на початку березня. Тоді він орендував на сайті OLX дві вишки-тури за тисячу гривень, але віддавати їх не збирався. Натомість  продав їх одному зі своїх знайомих за 20 861 гривню.

Вже в червні чоловік знайшов так звану “закладку” в бур’яні біля ЗОШ №26. У паперовому згортку, який він підняв, був метадон. Факт збуту слідчі не зафіксували, тому що наркотики в обвинуваченого знайшли під час поверхневого огляду біля під’їзду на вул. Володимира Великого, 34.

16 липня чоловік захотів сходити до кінотеатру “Нафтохімік”, але не просто так. Всередині він побачив відчинені двері, через які безперешкодно зайшов до приміщення каси кінотеатру. Там він збагатився на 8 142 гривні, після чого зник з місця злочину.

Після прочитання всіх епізодів кримінальних порушень злочинець повністю визнав свою вину. В цій справі потерпіла сторона — це ПАТ “Укртатнафта”, яке є власником ПК “Нафтохімік”. Представники товариства вирішили не приходити до зали суду в день розгляду, тому подали заяви, в яких просили продовжити без їхньої участі.

Що стосується людини, у якої чоловік обманом вкрав дві вишки, то її не запросили до суду і цивільний позов вона не подала. Тож або вона про них забула, або її майно повернули перед розглядом справи.

Суддя Олександр Гусач виніс вирок — три роки позбавлення волі, які на підставі ст. 75 КК України змінили на два роки іспитового терміну. З чоловіка стягли 980 гривень за процесуальні експертизи й 8 142 гривні — за відшкодування збитків за обчищену касу.

Відповідно до закону, апеляцію можна подати протягом 30 днів з моменту проголошення вироку, але навряд чи злодій це робитиме, тому що він визнав свою вину.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 142 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 178 0
Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 234 0