Новини з 1996 року

За новими тарифами на воду мешканцям й бізнесом. Адміністрація КП «Кременчукводоканал» в кризі

Олександр Курилов 28 вересня 2016 14:30 763 0

Адміністрація комунального підприємства «Кременчукводоканал» передала в оренду свій підрозділ «Криничка», працівники якого займалися доочищенням та продажем питної води, яка реалізується у місті в 20-літрових балонах.

Прізвище підприємця, який надалі буде займатися цим бізнесом, не повідомляється.

Про те, що сьогодні на комунальному підприємстві з жахом чекають 1 жовтня, коли вартість електроенергії знову підвищиться на 10 відсотків і відповідно вживають заходів, «Програмі плюс» розповіло джерело в адміністрації КП «Кременчукводоканал».

За тим, що оприлюднено, головний пункт з цього приводу – ініціювання  подорожчання тарифів на водопостачання на 38 відсотків.

Ще – прибуткові для водоканалу справи, як-то продаж очищеної води, чим раніше займалися комунальники міста, передаються в приватні руки.

Офіційна причина – очищення з подальшим продажем води «Криничка», вартість якої складала за літр одну гривню, - було збитковим. Тому усе й передали приватному бізнесу.

Щодо інших цьогорічних успіхів комунального підприємства, то тут вдалося закрити їдальню й тим самим зекономити на працівниках по 25 тисяч гривень щомісяця.

Щодо інших кроків, які нині робляться на підприємстві, керівний  штат якого за чисельністю скоро потрапить у книгу рекордів, то сьогодні головний напрямок тут – підвищення тарифів на питну воду, без чого «Кременчукводоканал» знову загрузне у боргах за електроенергію та боргах по податку на додану вартість.

Щодо інших кроків, то такі на підприємстві, окрім заяв про можливе позбавлення всіх працівників КП «Кременчукводоканал» премії, – не плануються.

Вся справа в тому, що в цій ситуації, коли борги увесь час тиснуть на підприємство, КП «Кременчукводоканал» знаходиться у безвихідній ситуації. Звісно, вихід є – слід подивитися на самі витрати підприємства. Але це не планується, тож найпростіше – це підвищити тарифи для мешканців», - такий коментар від працівника підприємства.  

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 52 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 786 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 844 0