Новини з 1996 року

За незаконну будівлю магазину оштрафований кременчужанин

Валерія Макряшина 03 серпня 2018 09:35 534 0

Кременчужанин, який у м. Глобине самовільно збудував кафе-магазин, оштрафований. Тепер прокуратура звернулася до суду ще й з позовом.

Працівники Кобеляцької місцевої прокуратури підтримали обвинувачення в Глобинському районному суді за ч. ч. 2, 4 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки в охоронюваній зоні) щодо кременчужанина.

«Зазначений громадянин, будучи фізичною особою-підприємцем, у 2014 році в Глобиному без відповідних дозвільних документів реконструював зупинку громадського транспорту, яка є комунальною власністю міста, й побудував кафе-магазин площею 100 кв. м, спричинивши територіальній громаді самовільним захопленням землі 700 грн збитків», - розповів заступник керівника Кобеляцької місцевої прокуратури Ігор Степаненко.

За вироком суду фізична особа, яка є колишнім співробітником Автозаводської районої ради Кременчука, оштрафована на суму 1 тис. 700 грн. Також він у повному обсязі відшкодував завдані збитки.

Крім цього, прокуратура звернулася до суду з позовною заявою про звільнення зайнятої земельної ділянки, вартість якої – 35 тис. грн.    

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1037 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2037 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2656 0