Новини з 1996 року

За небезпечну знахідку - корпус осколкової гранати Ф-1 - кременчужанин отримав рік умовно

Валерія Макряшина 17 травня 2018 13:12 533 0

14 травня Крюківський районний суд міста на чолі із суддею Діаною Зоріною розглянув справу щодо кременчужанина, який працює на посаді приватного підприємця, що, згідно з інформацією, оприлюдненою в Єдиному реєстрі судових рішень, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або фальсифікація, незаконне видалення чи зміна її маркування, або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин чи вибухових пристроїв).

Згідно з протоколом, 15 грудня 2017 року, близько 16.30, громадянин, перебуваючи в районі автозаправної станції по вул. Занасипський Шлях у Кременчуці, біля проїжджої частини під деревом знайшов предмет, схожий гранату Ф-1 із вкрученим запалом, який у подальшому поклав у нішу під кермом свого автомобіля Renault Trafic, де незаконно її зберігав, не маючи на це дозволу. 

Цього ж дня, близько 18.05, навпроти зупинки громадського транспорту «Хлібозавод», що по вул. Велика Набережна, працівники поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили дану автівку, в салоні якої під час перевірки й було виявлено гранату з запалом.

Предмет було вилучено. Згідно з висновками експерта, предмет є корпусом осколкової гранати Ф-1, споряджений вибуховою речовиною із запалом УЗРГМ-2 до ручних осколкових гранат.

На судовому засіданні чоловік свою вину визнав повністю, щиро розкаявся, визнав фактичні обставини справи, підтвердив факт вчинення ним кримінального правопорушення тощо.

За викладених вище обставин, беручи до уваги ступінь тяжкості та обставини злочину, його наслідки, враховуючи те, що обвинувачений не був раніше судимий, працює, за місцем проживання характеризується позитивно, на обліку в нарколога та психіатра не перебуває та має на утриманні батьків-пенсіонерів і малолітню доньку, суд постановив визнати його винним та призначити покарання у вигляді іспитового строку терміном на 1 рік.

Чоловік також зобов'язаний сплатити на користь держави процесуальні витрати за проведення судової експертизи в розмірі 1779 грн 66 коп.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись