Новини з 1996 року

За наші податки. 24 дармоїда. У Крюкові та Автозаводі розпочали роботу нові чиновники

Олександр Курилов 03 березня 2016 12:01 736 0

До обіду вони вчаться у приміщенні колишніх Автозаводської та Крюківської райрад. Після обіду – виходять у місто і дивляться.

Це називається теорія та практика для нових працівників, яку сьогодні у двох новоутворених районних адміністраціях запроваджують за кошти платників податків до міського бюджету.

Про те, що у нас нове віяння – є 15 нових чиновників Автозаводської адміністрації, які влаштувалися у відділ благоустрою й до обіду знайомляться з теорією, а після - виходять, як студенти, на практику й за це отримують оклади з премією, розповіла керівник Автозаводської районної адміністрації Катерина Слинько.

За її словами, нові чиновники виконуватимуть інформаційну роботу, а в перспективі вони ж займатимуться справами благоустрою у приватному секторі.

Інше від неї – аби все було зрозуміло: районні адміністрації не відповідатимуть за санітарний стан у приватному секторі. Тобто нові чиновники будуть ходити по будинках й заглядати за паркани виключно з агітаційною метою.

Щодо Крюківської районної адміністрації, то там, за словами її керівника Дмитра Лозовика (Скандала), нині робиться те ж саме.

З того, що оприлюднювалося раніше, – на Правобережжі таких агітаторів, які отримуватимуть зарплату з бюджету, всього  9.

Далі вже запитання, на які немає відповіді. І перше таке – нові чиновники замість старих, які невідомо чого вештаються вулицями, а саме так завершилося реформування райвиконкомів у Кременчуці, – це результат чого?

 

 

 

Теги: Політика КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1304 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1976 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2543 0