Новини з 1996 року

За наклеп в сепаратизмі. Працівник «Програми плюс» вимагає вибачення у керівника Крюківського району – «Скандала»

Олександр Курилов 29 січня 2016 10:12 793 0

Відповідальний секретар газети «Програма плюс» Галина Перькова вимагатиме вибачення за наклепи проти неї, розповсюджені у промерському Інтернет-виданні «Кременчук тудей». Мова йде про обвинувальні публікації в промерському ЗМІ з наклепами проти кременчужанки щодо причетності до сепаратизму.

«Більшої дурниці, ніж  такі звинувачення у причетності до сепаратизму,  ще не чула. Те, які у людини, тобто мене, політичні погляди, це мої приватні справи й у своє приватне життя я нікого з мерії Кременчука чи адміністрації Крюківського району  втручатися не просила.

Є приватне життя, але й те, що стосується всіх – наші вчинки в суспільстві.

І тут маю сказати, що мій син служив на передовій на Сході, в Донецькій області, і захищав Україну від терористів зі зброєю  в руках. А зараз проходить службу у Нацгвардії.

Він робить це, чого наші градоначальники, молоді чоловіки й серед них – редактор наклепницького промерського сайту «Тудей» і керівник Крюківської адміністрації Дмитро Лозовик (який підписується як Діма Скандал), – не роблять.

Мої рідні захищають Україну від сепаратизму і тероризму, а не захищають свої крісла у міськвиконкомі та новоутворених районних адміністраціях Кременчука.

Моя вимога така – мають пролунати офіційні вибачення.

Від кого вони лунатимуть – від мера Малецького за свого працівника чи особисто від керівника Крюківської адміністрації – мені все одно.

Публікація зі звинуваченнями проти мене у промерському Інтернет-виданні – не підписана. Є якісь бредові малюнки, до мене приставлені, й до яких я не маю жодного відношення. Тож якщо вмієте робити наклепи на мене, на газету «Програма плюс» і телекомпанію «Візит», то вмійте й вибачатися», - зазначила відповідальний секретар редакції.

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись