Новини з 1996 року

За керування мопедом у п'яному вигляді чоловік заплатить штраф - 10 200 гривень

Валерія Макряшина 11 травня 2018 12:28 766 0

3 травня 2018 року суддя Кременчуцького районного суду Полтавської області Клименко Світлана Миколаївна розглянула справу про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка, що працює зварювальником у ПП "Компанія "Східенерго", за водіння транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння.

Згідно з документом, 15 квітня 2018 року, о 12.30, в с. Кам'яні Потоки, по вул. Щорса, Кременчуцького району Полтавської області чоловік керував мопедом "Suzuki" з явними ознаками алкогольного сп'яніння: запах алкоголю з порожнини рота, зміна забарвлення шкірного покриву обличчя, виражене тремтіння пальців рук.

Від проходження огляду на стан сп'яніння громадянин відмовився, чим порушив вимоги п. 2.5 Правил дорожнього руху України.

Вину чоловік визнав, розкаявся, просив суворо не карати. Крім повного визнання вини, остання підтверджується матеріалами справи.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, а саме те, що він щиро розкаявся, вперше притягується до адміністративної відповідальності, має постійне місце роботи, суд вирішив, що достатнім буде застосувати до нього стягнення в межах санкції статті у вигляді штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 10 200 (десять тисяч двісті) грн. без позбавлення права керування транспортними засобами.

Також чоловік зобов'язаний заплатити судовий збір у дохід держави в сумі 352 (триста п'ятдесят дві) грн. 40 коп.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1504 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1578 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1499 0