Новини з 1996 року

За фото з пам'ятником у Кременчуці ставлять на коліна. Друзі колишнього мера? ВІДЕО

Ксенія Омельченко 12 січня 2019 16:10 10092 1

У соцмережах з'явилося відео, де двоє юнаків, стоячи на колінах, вибачаються за фото за пам'ятником у центральному сквері. 

 

У кого саме вони просили вибачення - невідомо. Але, судячи з новин провладного "Крементудея", шукали цих хлопців друзі колишнього мера Кременчука. 
  

Додамо, що подібних випадків у місті ще не було.

Але тепер мешканцям та гостям міста задля власної ж безпеки, певно, не треба взагалі нічого фотографувати в Кременчуці. Якщо, звісно, вони не хочуть отримати на горіхи.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Mihail 13.01.2019 11:39

Что плохого сделали ребята? Сквер это не кладбище. На каком основании памятник с кладбища находится посреди города в сквере где гуляют дети? Какие то твари, по своим бандитским понятиям, с умыслом искали и издевались над молодыми парнями. Рехормированная и переаттестованная полиция не ищет бандитов которые напали на наших детей. Это вопиющий случай в масштабах Украины. Бандиты должны быть найдены и наказаны. Кладбищенский памятник убран с города на кладбище где он должен был быть изначально. Сквер Октябрьский никакого отношения к одиозному памятнику не имеет.